Reference

Jak se se mnou spolupracuje?

Díky. Díky. Díky. A ještě jednou díky. Slovo, které spojuje všechny mé klienty. Nikdy se mi neomrzí ho slyšet znova a je mým motorem, abyste byli s mojí prací spokojeni. Co o mně někteří z nich říkají?

Lenka Černá marketing reference

MOJI MILÍ KLIENTI

Co o mně říkají

Lenka míří na střed terče. Má pořád nápady a ty mají hlavu a patu, její řešení do sebe zapadají a vy, jako klient, díky tomu máte stylovou čistotu, váš zákazník ví, kdo jste.  To mě na tom baví. Je kreativní, navíc ale i spolehlivá a rychlá, a to také velmi oceňuji. Šíří dobrou náladu a odvádí kvalitní práci. Moderní a svěží. Obojí, práce i Lenka.
Lenka Dlabolová, Národní zemědělské muzeum

Martin Matějka Specialista na SEO

Lenka je naprosto skvělá. Spolupráce s ní je jako jízda na horské dráze. Takový fičák.

Je energická, nápaditá, umí se vcítit do vašich potřeb, povede vás za ruku, bude vás kopat do práce a to vše s úsměvem a milou tváří. Hýří nápady, sype je z rukávu jako podvodník esa v kasinu, nebudete stíhat si to všechno zapisovat. Pokud hledáte někoho, kdo se za váš marketing bude bít jako lev a nechá v něm kus srdce, už dál nehledejte. Jste na správné adrese. Leni, díky za super spolupráci.

S Martinem spolupracujeme dlouhodobě, pojí nás stejní klienti, smysl pro humor i nadšení pro věc. Lepšího SEO specialistu neznám a mám to štěstí, že mohu patřit mezi „jeho holky“. Pokud se chcete o SEO dozvědět více, tak se s vámi ráda uvidím v jeho holčičí SEO skupině na Facebooku.

Leoš Churáček majitel Karavanista.cz

Spolupráce s Lenkou je opravdová radost.

Lenka přesně ví co je teď in, a jak na sebe věci navazují, tak aby to jako celek dalo nakonec smysl. Velmi dobré také je, že má vazby na další potřebné lidi z oboru. Už se těším na další projekt.

Leoš Churáček, majitel karavanista.cz

Lukáš Matouš
Lemon Design

Spolupráce s Lenkou je profesionální

Spolupráci shrnu dvěmi slovy – profesionální a bezproblémová. Skvěle připravené podklady a fajn komunikace – to by se někteří naši klienti mohli učit. Lenko, díky za super spolupráci.

Jiří Sedláček
Rodop, a. s.

Lenka je rychlá a vždy připravená

Spolupráce trvá více než 10 let. Na jednání je vždy pečlivě připravena, má vždy několik variant řešení, případné připomínky či změny řeší operativně, kreativně a k naší úplně spokojenosti…

Nina Moravcová
Nejostřejší tužka

S Lenkou prostě chcete spolupracovat

Lenka odpálila moje logo na jinou planetu. Na takovou, kde můžeš být tím, kým chceš. Tečka.
No, a Nina si ho pak nechala vytetovat na ruku, to mluví za vše. O naší spolupráci píše Nina zde.

Lukáš Hromas
Bistro Green

S Lenkou hrajete za jeden tým

S Lenkou mám i po pěti letech pocit, že spolu pokaždé hrajeme za jeden tým. Díky, že nám nadrámec naší spolupráce velmi často dáváš tipy na zlepšení našeho businessu. Tvoje odborné rady a zkušenosti nám byly vždy přínosem.

Spolupráce s Lenkou je jedním slovem NESKUTEČNÁ! Ať už se vydáte jakýmkoliv směrem, Lenka vás dokáže navést ladně do vysněného cíle. Jde vidět, že to, co dělá, dělá s velkou láskou, citem, energií a úsměvem na tváři! A já jí můžu jen poděkovat, že jsem si s ní přišla jako tým.
Petra Dolenská, JT CAPITAL, a. s. 

Jiří Martinka, prezident GCHOS

Lenka je lidsky i profesionálně férovým partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Spolupráce s Lenkou je vždy konstruktivní, kreativní a velice efektivní. Je to profík, nebojí se jít přímo k jádru věci a říkat věci napřímo, tak jak jsou. Umí přitom naslouchat a dobře komunikovat, pracuje systematicky a velmi pečlivě. Lidsky i profesionálně je férovým partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout. Po celou dobu naší spolupráce jsem byl 100% spokojený a neváhal bych ji doporučit komukoli dalšímu.

Tomáš Eiselt
Pat a Mat

Naprosto skvělá

S Lenkou se mi spolupracovalo naprosto skvěle. Především jsem ocenil její znalosti problematiky a to nejen po stránce tvorby webu, ale zejména marketingu a v neposlední řadě potřebné legislativy.

Adam Sikora
Beramo

Lenko, díky!

Děkujeme za perfektní pomoc v tvorbě našich webových stránek. Spolupráce byla velice příjemná a hlavně oceňujeme Lenky nápady a profesionální přístup. Ještě jednou moc děkujeme.

Pavel Bohuněk
ASTRON print

Lenka je důsledná

Spolupráce na jedničku! Ve svých požadavcích je důsledná a vše pečlivě kontroluje. Tisková data jsou vždy připravená perfektně a bez chyb, což je předpoklad k dobře vytisklé zakázce a dodání včas klientovi.

  • dlouhodobá spolupráce s tiskárnou
  • tisk firemního magazínu, kontrola nátisků

Nikola Smutná
Účetnictví a daně

Kreativní a spolehlivá

Lenka pro mě dělala kompletní servis – logo, vizitky, web. Vždy jsem se na ní mohla spolehnout a spolupráce se odvíjela dle domluvených termínů. Z jednorázového zadání se stala dlouhodobá spolupráce.

Tomáš Fremr STATIC Solution s.r.o.

Lenka je profesionál. Dokáže se vcítit do konkrétního problému a hledá to nejlepší řešení. Je velmi proaktivní a kreativní.

DÍKY MNĚ SE VÁM OTEVŘOU NOVÉ CESTY

Vím, že se vám
vyplatí mě kontaktovat

Potřebujete jen jednorázovou pomoc? Nebo raději dlouhodobější spolupráci? Je to jen na vás. Mohu s vámi strávit jednu hodinu, ale i celý den. A to klidně i pravidelně. Lážo plážo ode mě nečekejte – když použiju slova jednoho klienta, tak ten naší spolupráci označil jako pořádnou jízdu, po jasně definované cestě s pauzou na vyčůrání. Nevíte jestli jste připraveni? Napište mi, poznám to. 

Potřebujete marketingovou radu

Vymyslet marketingovou strategii

Nastavit marketingovou komunikaci

Vytvořit moderní webové stránky na míru