Tvorba webu

Web potřebuje každý, kdo chce být v online světě vidět

Vytvořím vám web, který bude plnit jasné cíle. Vy mi řeknete v čem podnikáte, já vám řeknu, co vám na webu nesmí chybět a to i z marketingového pohledu. Protože přeci chceme, aby zaujal hlavně vaše zákazníky.

Lenka Černá marketingový konzultant

Web je vaše výkladní skříň, která prodává

Každý web musí být tvořen s jasným cílem. Většinou je ten cíl stejný. Chceme, aby zaujal vaši cílovou skupinu, kterou webem provedeme až k nákupnímu košíku nebo k vašemu kontaktu.

Po cestě webem musí zákazník dostat jasné důvody, proč kontaktovat právě vás, musíte u něj vzbudit důvěru nebo pocit, že vás potřebuje. To dokážeme díky zajímavému webdesignu (grafika webu), skvělému copywritingu (texty psané pro web), perfektním fotkám a dobré strategii.

Vždycky se vás zeptám, proč bych vás měla jako váš zákazník kontaktovat. A když to nebudete umět formulovat, pomůžu vám ty důvody najít.

Tvorba jednoduchého webu

Mám na svědomí i web pro projekt Martina MatějkySEOrande.cz

JAK BUDE
SPOLUPRÁCE
PROBÍHAT

Napíšete mi

představu vašeho webu. Zeptám se vás na podrobnosti a domluvíme se na ceně.

Pošlete mi podklady

Budu po vás chtít fotky, texty, loga, grafický manuál, nápady, představy…

Strategie webu

Popíšeme si vaší cílovou skupinu, určíme si strategii a cíl webu a odsouhlasíme si texty.

Webdesign

Připravím návrh grafiky a rozložení webu (wireframe) – vše už uvidíte reálně zpracované na první stránce. Návrh máte v ceně jeden, ten pak budeme ladit k vaší spokojenosti.

Tvorba webu

Pustím se do práce, budu s vámi v kontaktu a vše budeme v průběhu ladit a komentovat.

Předáváme, slavíme

Po schválení web nasadíme, slavíme a fakturujeme.

Web Pat a Mat

Vytvářela jsem webové stránky pro vlastníky licence Pat a Mata.

Proč chtít web
ode mě?

Nemáte v týmu markeťáka, ale potřebujete web? Pak jste tady správně. 

Při tvorbě webu používám oči a hlavu vašich zákazníků. Pro ně web budu tvořit. Vymyslím obsahovou strategii pro váš web, zvolím správný tón, který bude odrážet vás a vaše podnikání a oslovovat vaše klienty. Domluvím focení vašich produktů, služeb a i vás samotných. U focení s vámi budu a vše si pohlídám. Za vás.

U kafe vám vše vysvětlím, abyste přesně věděli co očekávat. To, že mám srdce markeťáka, je při tvorbě webu obrovská výhoda, využijte ji.

Co u mě získáte a jinde neseženete?

Tvorba webu není jen nějaké klikání.
Nejsem programátor, i když vím kde bydlí, tak moje silná stránka je jinde. Jsem hlavně markeťák a všem webům dávám své marketingové srdce. Získáte marketingovou konzultaci, kde vám pomůžu definovat vaši cílovou skupinu zákazníků a přímo pro ně napíši přesně mířené texty. Nemusíte si ani lámat hlavu s grafikou – zajistím, aby bylo vše hezky sladěné. 

PŘI TVORBĚ WEBU SE MNOU ZÍSKÁTE 3 V 1

1

Marketingová konzultace

Před tvorbou webu si spolu sedneme nebo alespoň zavoláme a moje marketingová hlava bude vaše. Bude to jako na sběru hub – posbíráme všechny materiály, které najdeme, pak je roztřídíme, očistíme a zbyde nám jen to, co je jedlé. No a z toho pak uvaříme skvělou večeři (web). Slibuji, že vás neotrávím. Už jste četli, že jsem vystudovala biologii? Ne? Tak se podívejte, kdo jsem zač.

2

Skvělé texty

Říká se tomu copywriting a já ho řadím do obsahové strategie, kterou mám v malíku. Ale nejde o nic jiného, než že zařídím, aby si vaši zákazníci texty na webu přečetli. Chci, aby i na vašem webu byly texty, které budou vaše zákazníky bavit číst, budou jim rozumět, provedou je webem a chtěli kontaktovat vás a ne konkurenci. Díky dobrým textům vás bude mít rád i Google. A kdo by to nechtěl, že?  

3

Grafika nejen na webu

Začne to webem a pak jsou to vizitky, brožury, letáky… Nebo zjistíme, že nemáte logo a celý grafický manuál. I to se stává. Ale žádný stres, i tohle pro vás ráda udělám. Výhoda je ta, že vy nemusíte shánět grafika a já zajistím, aby to vše dohromady s webem ladilo. Nemusíte ani shánět tiskárnu, vím kde tisknou nejlépe a nejlevněji. Vy jen budete vyhlížet pošťáka, který vám to přiveze vytištěné.

A CO O MNĚ KLIENTI ŘÍKAJÍ?

Jak se se mnou spolupracuje při tvorbě webu?

Vytvářela jsem webové stránky i pro vlastníky licence Boba a Bobka.

Adam Sikora, obchodní manažer Beramo Pile

Lenko, díky!

Děkujeme za perfektní pomoc v tvorbě našich webových stránek. Spolupráce byla velice příjemná a hlavně oceňujeme Lenky nápady a profesionální přístup. Ještě jednou moc děkujeme.

CENÍK WEBU

Kolik za nový
web zaplatíte?

Prosím, berte ceny jako orientační, vše se bude odvíjet podle podkladů, strategie webu a dalších „drobností“.

Dobrá zpráva ale je, že tvorba webu je jako stavba domu. Když se udělají dobré a kvalitní základy a dopředu se s tím počítá, tak se může o štok výš (o další stránky) vždycky přistavět. 

Chci jen tvoje ruce

Chci jen úplně malinkatý web, takovou prodejní stránku (landing page). Texty mám, fotky mám, webhosting mám, všechno mám. Vlastně jen potřebuji, aby to někdo vzal a celé to za mě udělal. Mělo to hlavu a patu a bylo to co nejdřív. Rychlá marketingová konzultace k tomu jako bonus bude super.
—•—
Cena od 19 000 Kč

Chci tvoje ruce i hlavu

Chci menší až středně velký web, maximálně do deseti stránek. Potřebuji pomoct s texty, fotky mám. Moc nevím jak to uchopit, potřebuji to ideálně celé vymyslet. A samozřejmě, aby web měl cookies lištu, GDPR dokument, bezpečnostní plugin, napojení na Google analytics a Google search console.
—•—
Cena od 39 000 Kč

Chci ruce, hlavu, srdce

Nemám nic, ale chci prostě web. Nemám čas sepisovat texty, shánět fotografa a ani trávit čas nad nějakou strategií. Chci web i v jazykových mutacích a nechci shánět překladatelku. Potřebuji prostě, aby to někdo celé udělal a já se nemusel o nic starat. Chci se jen těšit na nový web.
—•—
Cena od 55 000 Kč

Webkitty wordpress hosting

WordPress hosting pro vaše weby

Weby tvořím na WordPressu a všem svým klientům doporučuji využít hosting u Webkitty.czWeby nepadají a parametry, které hosting nabízí si rozumí s builderem DIVI, se kterým při tvorbě pracuji. Podpora hostingu je fantastická a nadupaný hostingový balíček je za rozumné peníze.

Proč si zvolit právě WordPress hosting Webkitty skvěle popisuje i zkušená webařka Magda Boušková v článku: Nejlepší hosting pro WordPress

E-shopy na WordPressu nedělám. Doporučuji svým klientům český Shoptet, který je za mě jedničkou na trhu. Na míru vám ho může nakódovat Milan Hrnčál, stejně jako e-shop pro mého klienta Tapety Metro Florenc.

NEROZUMÍTE TĚM CENÁM?

Vše vám vysvětlím

Ono je to opravdu hodně individuální. A co se takhle černé na bílém zdá jako hrozně drahé nebo levné, může v závěru vypadat úplně jinak. Nenabízím vám oblek z konfekce, ale sako na míru, tak aby to hlavně sedělo i vašemu celému podnikání a vytvořilo to kvalitní základy vašeho businessu.

Pojďte mi říct, co přesně potřebujete, a já vám řeknu, jestli to opravdu potřebujete a pak to pro vás zařídím.

Potřebujete marketingovou radu

Vymyslet marketingovou strategii

Nastavit marketingovou komunikaci

Vytvořit moderní webové stránky na míru