SLUŽBY V OBLASTI MARKETINGU

Co umím

a ráda pro vás udělám

Umím uchopit celý váš projekt, najít vaše klienty, oslovit je a dovést je až k vám. Marketing je stejný jako stavba domu, když nebude mít kvalitní základy a nebude se postupovat po jednotlivých krocích, je možné, že se budou objevovat trhliny, kudy vám zbytečně budou unikat peníze. A to přeci nechcete! Vím, jak na to.

Marketingové služby Lenky Černé

Vymyslet marketingovou strategii

Nastavit marketingovou komunikaci

Vytvořit moderní webové stránky na míru

Potřebujete marketingovou radu

POTŘEBUJI VYMYSLET JAK NA TO

Marketingová strategie

Pojďme vymyslet marketingový plán, jak zvýšit povědomí o vaší značce a přilákat tu správnou cílovou skupinu, které dáme důvod utratit peníze právě u vás.  Nejdřív ale musíme vaše zákazníky poznat a vědět jak jim vaše služba nebo produkt může pomoct. Dát jim ten správný důvod oslovit pro spolupráci právě vás. Podíváme se i na vaše výhody, na vaši konkurenci a postavíme kvalitní základy vašemu marketingu a řekneme si co a jak během následujících 12 měsíců dělat nebo nedělat.

POTŘEBUJI VĚDĚT KOMU CO A JAK ŘÍCT

Marketingová komunikace

Navrhnu vám komunikační strategii – nejdřív vás musím poznat, jací jste vy, jaká je vaše firma, zákazníci nebo zaměstnanci. Pak nastavím tón komunikace, tedy jak budeme na ostatní působit a to jak v psaném, tak i mluveném projevu. Řekneme si, co by bylo fajn komunikovat, kdy a hlavně kde. A to jak v online světě, tak i v tom offline. Prostě budete jednotní všude – na webu, sociálních sítích, ale i v tiskovinách nebo videiích. Pomohu vám vzbudit zájem u vašich zákazníků.

POTŘEBUJI VYTVOŘIT NOVÝ WEB

Tvorba webových
stránek

Web prostě potřebujete, nejen pro to, že si vás díky němu mohou zákazníci najít, ale i proto, aby vám pomáhal budovat vaši značku. Stejně jako když přijdete do nějaké prodejny, uděláte si první rychlý dojem, to by mělo fungovat i na vašem webu. Web je prodejní kanál a výkladní skříň zároveň. V ceně webu máte i marketingovou konzultaci.

POTŘEBUJI PROSTĚ JEN PORADIT

Marketingová konzultace

Pojďme si sednout a bavit se konkrétně. Někdy je potřeba se jen ujistit jestli vaše rozhodnutí je správné, jestli jdete cestou, kde na vás zákazníci narazí. Někdy zase naopak potřebujete mentora, který vám průběžně radí a pomáhá. Můžeme se vidět na hodinu týdně nebo jeden den v měsíci – přesně tolik, kolik vaše podnikání bude potřebovat. 

Proč se mnou spolupracovat?

Protože mám tah na branku a jsem spolehlivá. Nikdy vás svoji vinou nenechám ve štychu, to raději nepůjdu spát. Jsem týmový hráč, mám strašně ráda kolektiv lidí. Umím tým řídit, ale nevadí mi ani být jeho členem. Nejsem líná a to co vymyslím ráda i zrealizuji. Byla jsem u toho, když se z nově vznikajícího golfového areálu stal největší golfový klub v republice. Organizovala jsem akce, eventy, osobně komunikovala se zákazníky. Nejsem super hero, znám své limity a vím komu zavolat, když je potřeba. Nefunguji jen v online rybníčku, ale i v tom offline – reálném, hmatatelném.

Lenka Černá marketingová mentorka

Budu na vás myslet

Všechny své klienty mám v hlavě a mám je tam i když vypnu počítač, kde se mi zároveň měří čas, který vám věnuji a za který platíte. Neumím oddělit pracovní a osobní život a vůbec mi to nevadí, děsně mě to bavíČasto se tak stává, že ty nejlepší věci vymyslím, když se jdu proběhnout, projít s kočárkem nebo když vařím večeři.

Jsem rychlá

To co jiným trvá hromadu času, mám vymyšleno mnohem ryhleji. A jak to vím? 18 let praxe, viděla jsem už tolik rozpočtů a nabídek, že vím, kolik je adekvátní cena. 

Fair play na prvním místě

Nebudu klamat vás ani vaše klienty. Potřebuji se na sebe ráno podívat do zrcadla a nestydět se. Řídím se heslem – S poctivostí nejdál dojdeš, a to jak v životě, tak v businessu.

Dobiju vám baterky

Jsem energická a říkají mi, že i vtipná. Práci k životu potřebuji, miluji jí a nakazím tím i vás. Slibuji, že pojedeme na plný plyn celou dobu naší spolupráce. 

Mluvím řečí vašeho kmene

Nepoužívám žádné naučené definice, ani je moc neznám. Vše se snažím vysvětlit na situacích v běžném životě – prodáváme zatím ještě lidem, že? Nehledám vědu, kde není. Snažím se nabízet jídlo hladovým a ne těm, co právě dojedli dezert.   

Nestavím vzdušné zámky

Používám hlavu, která analyzuje čísla a srdce, které bere v potaz lidské emoce. Neslibuji nereálné cíle, ale dělám vše proto, abychom byli v závěru všichni mile překvapeni. Vy, já i vaši klienti.

Jak to bude probíhat?

První krok je na vás, musíte mi napsat. Ten je většinou pro vás nejtěžší.  A pak až mi napíšete, převezmu otěže a pustíme se do práce. Nejdřív si vás ale vyslechnu. Nebudu vám skákat do řeči, nechám vás mluvit, budu si psát a dělat poznámky, abych si mohla přesně rozvrhnout s čím a jak vám dokáži pomoct. Jestli potřebujete jen jednoduchý web nebo funkční marketingovou strategii. Jestli není potřeba nafotit nové fotky, připravit video nebo se podívat jak komunikujete se zákazníky. No a nebo třeba úplně všechno. Tyhle výzvy mám nejradši! Nebo můžeme začít třeba tím, že se podíváme, jak si spravujete váš Google firemní profil.

Připravte se ale, že se vás taky zeptám, proč bych si u vás měla vaše produkty nebo služby koupit. Říkám to rovnou, protože to většinou všechny překvapí. Ale nebojte, když nebudete vědět, vymyslíme to spolu. Nenechám vás v tom.

Marketingová konzultace s Lenkou Černou

AŤ VÍTE,
CO VÁS ČEKÁ

Pošlete mi e-mail

Napíšete mi, co vás trápí a s čím byste potřebovali pomoct.

Odepíši vždycky

Vždy vám dám vědět, že jsem váš e-mail dostala. Když se neozvu, není to zlé znamení, jen se mail někde po cestě zatoulal.

Rychlovka

Zavoláme si, poprvé se uslyšíme a řekneme si, jestli jsme se po mailu dobře pochopili.

Cenová nabídka

Pošlu vám cenovou nabídku, za kolik vám budu věnovat svoji hlavu, srdce, ruce a svůj čas.

Krok za krokem

Určíme si jasný cíl. Nastavíme si jednotlivé kroky, stanovíme termíny a rozdělíme úkoly. Tak, aby nám na sebe všechno hezky navazovalo.

Pustíme se do práce

Už na první schůzku přijdu maximálně připravená a vrhneme se na to. Není čas, ztrácet čas.